Waist Trainer-ako to funguje, stanovisko, Recenzie, ceny, kde nakúpiť, vedľajšie účinky, dávkovanie, lekárne, zloženie

Waist Trainer-ako to funguje, stanovisko, Recenzie, ceny, kde nakúpiť, vedľajšie účinky, dávkovanie, lekárne, zloženie

Waist Trainer

„Waist Trainer“-čo je to,

Waist Trainer, poslednej medzi hviezdy korzet, je navrhnutý plniť sny perfektné paluby.Vlak v nich, okrem iného, Kim, a Khloe Kardashian a Amber Rose. Testovali sme ako korzet je vhodné na tréning a čo môžeme očakávať.

Korzety sa stala populárnou v 14.Sú kazatelia populárne dnes podprseniek. Kľúčovou úlohou pre takéto výstuže bola údržba celého tela, zúženie dôraz pasu a poprsie. Ženy často trpel, pretože ich príliš tesné šnurovanie. Storočí, zmenili niektoré ich formy, ktoré získali ďalšie funkcie sploštenie brucha. Moderné korzety majú len dekoratívny charakter.

Podväzkové pásy tzv „Waist Trainer“ sú nedávno veľmi populárny po celom svete.Témy „korzet diéta“ a pásom školenia korzet stal nahlas cez celebrity a najmä Kim Kardashian, ktorý zverejnil fotografie na korzet pásom. ako Instagram. Kim, známy pre jej, že je známe, ale bohužiaľ neviem na korzety.

Som sa rozhodol komentovať, pretože dostal veľa otázok o kapely s názvom „Waist Trainer“.

Chudnutie korzety Waist Trainer sa nedávno veľmi populárny po celom svete.Nosiť hviezdy ako Jessica Alba, Kardashian sestry alebo fitness tréner Linda Durbesson!

Som rád, že siluetu presýpacích hodín sa vracia do módy, pretože sa ukazuje, že raz budem módne bez zbytočných investícií a obete.Máme marec 2016, „loď“ od štátov dosiahnuť nám Waist Trainer. Vidím to na Natalia Gacka (ktorá mimochodom naozaj rád a je to jej siluetu dávno v čase jej začiatku až tak veľmi ma inšpiroval, aby zaťaženie!) a myslím, že na seba-začína!

Waist Trainer populárne s Kim Kardashian

Avšak, v nedávnej dobe korzet opäť získali obľubu vďaka jednej z najväčších súčasných hviezd, Kim Kardashian.Hviezda zverejnila na Instagrame selfie, o ktorom nosila v modelovaní výkon gadget. Svet sa zbláznil pre ešte ideálne pásom Kardashian.

Pri pohľade na nižšie uvedených fotografiách, okamžite si všimnete pomerne znateľný rozdiel medzi úzky pás a širšie boky.Musíte pridať, že oni boli len pár mesiacov po celebrity porodila svoje prvé dieťa. Tam sú povesti, že celebrity to nosil 24 hodín denne, dokonca aj spanie v ňom.

Čo je Waist Trainer,

Korzety dostal po predchádzajúcom podaní rozmery našej palube.Okamžite zapôsobil nás svojimi farbami. Mám čierne a fialové model s deviatimi usztywnianymi drôtov. Majú 3 riadky červeným prúžkom uzávery tak, že keď ďalšieho vzdelávania môžu ďalej znižovať obvod pása.

Korzety z vonkajšej strany sú vyrobené z veľmi elastický materiál, elastodien, ktorý je trvanlivý, pružný vlákna, vytvorené s prírodného latexu.Podšívka je kombinácia bavlny a elastanu. Pred prvým predpokladom môže zdať veľmi tuhý a nie nastaviť. Avšak, po prečítaní sprievodná príručka som zistil, že po prvom nosení 1-2 hodiny, Waist Trainer ľahko prispôsobí naše palube.

Môj debut v korzet sa konal pri plnení bežných domácich úloh.Nosil som ho na jednoduché bavlnená blúzka. Ak niekto chce, Waist Trainer môže uplatniť aj na holom tele.

Pred pokračovaním s riadne školenie, musíte si zvyknúť na dosť špecifický útlaku.Na začiatku to bolo naozaj ťažké pre upevnenie, ale časom korzet bol stále voľnejší a začala formovať, tvoriace viac viditeľné paluby.

Keď cítil v ňom pohodlne a už mohol voľne sedieť v ňom, som sa pripojil na celodenné nosenie.Nebolo to ľahké, a kvôli pohodlie, som ju pri jedle, ale tiež som cítil, že môžem mať lepšie držanie tela, udržať chrbticu rovno celú dobu a husté a pevné brucho.

Waist Trainer nosia počas tréningu, je určený k vám pomôžu získať najlepšie výsledky, cvičenie, modelovanie tela našich snov, keď vstúpia do tvaru ženskejšie.Kvôli zvýšenej teplote tela v tomto bode, môžeme rýchlo spaľovať tuk a odstrániť toxíny. Funguje to na princípe mini sauna, vďaka ktorému pokožka hladká a zmäkli.

Školenia v Waist Trainer

Pri plánovaní test korzet nechcel som hneď v celku, napr. výdrž intervaloch, ale začal s tichšie Pilates a cvičenia na brucho.Bolo ťažké sa ohýbať dole a cítil som, že kvôli jeho tuhosť, nefungujú svaly hlboko v bruchu. Samozrejme je tesné, ale jej konkrétne údržbe môže zabrániť časť cvičenia. Napodiv, po stiahnutí korzet, žalúdok nie je spotené a mokré, čiže pokožku však dýcha.

Waist Trainer-účinky

Po pár dňoch tréningu, skutočne môžeme cítiť že náš pás je menšia, a viac napnutú pokožku.Majte na pamäti, však, že Nosenie korzetu sa nám nič. Budete musieť vykonať cvičenie, aby svaly pracovať na kožu v oblasti brucha, dokonca aj po niekoľkých dňoch korzet, bol len ako napätá, ako keď založil Waist Trainer.

To je spoločný prípad že dievčatá nákup tohto produktu, myslieť si, že jeho nadácia bude mať perfektný paluby.Nič ďalej od pravdy. Musíte trénovať a jesť zdravú stravu, v auguste dostať telo, ktoré chcete.

Waist Trainer-špecifikácia

Sú to kvalitné traky.Vďaka poslednej dlhšie, nie pokrčené a bez skreslenia! Vnútorná podšívka je bavlny vyrobené je veľmi pevná a s maximálnou starostlivosťou a každá položka je zdobené.

KORZETY pásom TREINER Pomocníka:
-Okamžitý účinok úzky pás!

-Systematické nosenie zúžený pás!

-Pomáha udržiavať správne držanie tela!

-Urýchľuje spaľovanie kalórií!

Waist Trainer-ako je postavený a ako svalový korzet.

„Jadro“, je zodpovedný za celkovú stabilitu tela svaly.Oni sú hlboké a sú zodpovední nielen za údržbu správne držanie tela v stoji, ale aj keď sedenie a pohyb. Vytvoriť valcové usporiadanie ohraničený membránou, svaly panvy, sval wielodzielny a priečny sval brucha a musí konať koordinovane a vyvážená, s svaly pośladkowymi a usmerňovač. Iba v prípade plnej premávky a stabilizácia (nie len šport).

Koordinovať prácu bránice (dýchanie) s prácou svaly panvového dna a povedomie o prevádzky, sú veľmi dôležité a mali základ pre prípravu akéhokoľvek druhu, nie len dvíhanie závažia, ale ľahší činnosti, vrátane denných prácach a spontánne úsilie, počas ktorej sme stratili „povedomie“ pohyb. nosenie nákupov alebo schodov.

Tento systém funguje na princípe kompresorových staniciach.Pri nádychu v hrudi úseky, pľúca naplniť, rebrá sú vedené smerom hore, Teenagerky spina, relaxovať svaly panvového dna. Pri výdychu pri klietke spina, bránice relaxuje, rebrá spadne a svaly panvového dna sú podpora rozloženie.

Už máme potrebné minimálne budovať svaly, takže je čas miešajte ďalej, veľmi dôležitú otázku, ktorá má…

Distribúciu orgánov v brušnej dutine

V blízkosti tela, známy ako „core“ alebo „sval hlboko“, v bruchu, sú vnútorné orgány rôznych veľkostí-čreva, pečene, žalúdka, močového mechúra a maternice.Ich umiestnenie závisí na polohe, v ktorej sme sa ocitli, môže znížiť alebo zvýšiť jeho veľkosť, čo ovplyvňuje ich relatívnej pozície (v istom zmysle je to dynamické), Avšak, ich „rozsah pohybu“ limity panvy a rebrá (Toto tiež chrániť nachádza nad pľúc). Reagovať aj na nádychu a výdychu – keď vdychujete, keď pľúca naplniť, orgány znížiť svoju pozíciu vo vzťahu k nim, keď vydychujete chvíli-vzostup smerom k hornej časti tela.

Už viete, že pre úplnú stabilitu tela je nevyhnutné pre komunikáciu medzi svalmi, viete, že vo svojej oblasti, v oblasti brucha sú vnútorných orgánov.Teraz si predstavte, že tento valcovitý rozloženie, hovoríme o, tuba zubnej pasty. Trubica má múr wall je bránice, transversus, wielodzielny a priečne svaly v bruchu, ktoré musia byť navzájom zladené. Trubica sa naplní obsah-vložiť. Tento cestoviny je vnútorné orgány.

Squeeze teraz trubice v stredu, so všetkými jeho sila.

Čo sa stane,

Súčasťou pasta je vytlačený hore, časť dolu.Zvýšenie tlaku vyvíjaného pasta na hornej a spodnej časti skúmavky. Rovnako ako vnútorné orgány. Aj keď zmeníte svoju pozíciu nebude nesmierne významné (hovorím o koordinovať výtlak), ich úsilie vhodné negatívna zmena, pretože nový systém nebude funkčný systém v rámci komfortu ich práce! Korzet, stláčanie balíčka na polovicu, zvýši tlak v dutine brušnej, nasmerovaním na svaly panvového dna a až na sukňu.

Waist Trainer-čo je Nosenie korzetu,

S cieľom zvýrazniť pas a zmenšiť jeho veľkosť začína nosiť korzet postupne sa predlžuje doba.Znie to rozumné-v začiatku predpokladáme Waist Trainer na dve až tri hodiny denne. Výrobcovia venovať pozornosť skutočnosti, že je docela náročný a nie je veľmi pohodlné, ale s časom, telo zvykne súženia, a môže zvýšiť doby uloženia pre obvod pásu. Cieľom je nosiť korzet 10 hodín denne, 6 dní v týždni s cieľom udržať trvalé účinky (efekty v podobe anatomických zmien). Nám sa ponúka ďalšie výhody.

Sebe pás účastníčky počas školenia

V súlade s prísľubom obsiahnuté v materiáli, korzet má poskytnúť nám stabilitu (finančné,Chcel by som jedno: D), zvýšené spaľovanie tukov a odstránenie toxínov spolu s potom. Zrejme dizajn kosticovcov umožňuje presunúť (korzet-ľudský pán!) a sexy vzhľad počas tréningu. Waist Trainer preto je zázrak medzi školenia pruhy-nie je natoľko, že sa chová ako remeň neoprene alebo stále zabraňuje zranenia rovnako ako zdvíhanie pás! Aký je môj názor,
-Waist Trainer je skupina školenia

Školenia pásov používaných v Kulturistika školenia a truck majú úplne odlišnú konštrukciu a úplne iný účel.Vyrobené z kože, sú tvrdé a predpokladá sa na vrchole bedrový iba počas realizácie posledných opakovaní v ťažkej série. Účelom hrudný pás je zvýšiť tréning brucha mlyna, ktoré poskytujú náročné maximálne opakovanie je potrebné pre bezpečnosť svalmi a stabilitu chrbtice. Školenia kapela nie stanovisko okolo brucha, nemá žiadny trvalý tlak na vnútorné orgány, nie stretáva s dýchaním. Jednoducho plniť svoju funkciu, predpokladá byť vo chvíľach, keď ich budete potrebovať. Ako niečo, čo má podobu korzet má v žiadnom prípade povoliť prevádzku, ktorý vyžaduje zábezpeku rovnajúcu sa s kožený opasok na chudnutie,
-Waist Trainer spaľuje tuk, zvyšuje spaľovanie kalórií!

Ak potenie bola priamo úmerná množstvo tuku spálené, žiadne jedno chodziłby do posilňovne a Európania z teplejších strany kontinentu by bolo oveľa szczuplejsi ako Škandinávci.Spaľovanie tukov je zložitý proces, ktorý sa vyskytuje na bunkovej úrovni, ktorý sa vyskytuje v špecifických okolností. Wypocona školenia voda príde späť spolu s prvým tekutiny, ktoré pijete.
-Waist Trainer zvyšuje odstránenie toxínov z tela!

Je pravda, že spolu s potom odstraňuje toxíny.To je dôležitý mechanizmus, ale nie jediným. „Čistejšie“ je hlavne v pečeni, ako aj obličky a „toxíny“ vypúšťajú nielen potom, ale aj s dychom, močom a výkalmi. Waist Trainer bráni efektívnemu fungovaniu vnútorných orgánov, a preto narúša prirodzené procesy „Detox“ môžete zmeniť ich umiestnenie! Wash tento korzet môže byť zase, a aby nás prehliadnuť také mohlo stať pareniska baktérií.

Waist Trainer-výhody školenia korzet,

-Waist Trainer nemení polohu vnútorných orgánov, čo zlepšuje ich riadneho fungovania

Namiesto podpory štíhlu postavu pracuje proti nám.Vyvíjaním tlaku na čreva bráni správnemu tráveniu. Je prirodzené, že sa zvýšenie vo veľkosti, kým tam je obsah potravín. Vykonávajú aj časté pohyby, ktoré korzet robí! Preto namiesto ploché brucho, je nafouklý z zápcha, uvidíte pretrvávajúce grganie, pálenie záhy a plyn. Narušený je aj vstrebávanie živín z potravy kvôli tlaku a zmeňte polohu zodpovedné orgány.
-Waist Trainer neprekáža dýchanie!

Dôraz na rebrá spôsobuje tlak na pľúca, ktoré presne vyplniť vzduchu.Dych sa stáva povrchné, čo zase vedie k hypoxia mozgu a tela bunky. Môžete prijímať bolesti hlavy a mdloby, znížená koncentrácia a reakčná doba.
-Waist Trainer neje!

Niečo, čo pre niektorých môže byť výhodou, je to obrovská škoda.Určite existujú iné spôsoby, ako kontrolovať potraviny než odsúdení na… Fyzické nepohodlie a budovanie zlý vzťah s jedlom tým porovnáva s bolesťou.
-Waist Trainer môže zvýšiť mimovoľné vypúšťanie moču, maternice a narúša stabilitu svaly!

Vyvíjať tlak na svaly panvového dna u žien počas šestonedelia môže objaviť alebo zhoršiť nedobrovoľný únik moču a vypadávanie vlasov maternice a pošvy (s vhodnou kvalifikáciou).Zasahuje stabilné jadro svaly zmenou rozloženiu tlaku na jeho stene, čo môže viesť aj k bolesti v bedrovej oblasti.

Faktom je, že Waist Trainer môže znížiť obvod pása.

Skutočnosť je však je, že znížením pása, zmení pozíciu rebrá a vnútorné orgány v bruchu.Myslím, že to je najlepšie negatívnej publicity tohto produktu.

Ako inak môže znížiť obvod pása,

Ako vidíte, to nie možné bez zasahovania do anatómie.Okrem celkové zníženie telesného tuku (v závere tiež zníži pása) namiesto toho môžete zlepšiť proporcie tela pracuje na šírku ramien a chrbta. So širším pásom pletenca bude vždy vyzerať menej. Vhodné šaty neuvádza, pretože je to zrejmé.

Ako zverejniť je korzet školenia,

Je pravda, že nikdy som pracoval v reklame, však ja sedím vo fitness priemyslu a mám pozorným okom.Nice pred niekoľkými rokmi, predtým, než som sa potopil zuby do viac presne v o, dobre sa mi poslal heslo pomocou kľúčových slov ako:

Každý z nás chce byť Petite, štíhly, Ethereal a krehké na palube.Každý jeden z nás chce byť chudá a súčasne aspoň na to. Avšak, to nie je možné bez spustenia do zadku, hoci kedy spadajú do mojich očí niečo Pozoruhodný, nedokážu nepíšte o tom.

Waist Trainer-zoštíhľujúci korzet-Zhrnutie

Myslím, že korzet môže pomôcť nám pri strate pár centimetrov v páse, ale však sme mali používať opatrne.Bol okamih, kedy sme naozaj objala ma pevne, takže by ste mali mať váš zdravý rozum, dať telu odpočinok na chvíľu a neopakovať 24-hodinová schéma Kim Kardashian. Já ho použiť ako rôzne školenia pomocou vlastného tela zaťaženia a vysokou rýchlosťou.


Comments are closed.